MENÜ

ISTANBUL
°C

+90 212 492 01 70

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 
 
HOŞ GELDİNİZ...

Hotel Melita kuruluşunun 7. yılında dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı misafirlere ayrıcalıklı konaklama hizmeti vermeye devam etmektedir.Ülkemizin tarih başkenti İstanbul’un mesire yerlerine yürüme mesafesinde, eğlence yerlerine ise toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede ulaşım imkanı bulunan otelimiz, değerli konuklarımızın hizmetindedir.Siz, İstanbul’un gizemli güzelliklerini keşfederken, otelimiz, sakin ve huzurlu ortamı sayesinde, kendinizi evinizde hissetmenin rahatlığı ve sıcaklığıyla tatilinizin çok daha güzel, iş gezinizin çok daha verimli olmasını sağlayarak konaklama yeri tercihinizin doğruluğunu siz daha otelimizden ayrılmadan hissettirecektir.

Odalarımızda banyo, kablosuz internet, klima, buzdolabı, lcd televizyon, uydu yayını, saç kurutma makinası, 24 saat sıcak su mevcuttur.

Otelimizde asansör, lobi ve kahvaltı salonu bulunmaktadır.Otelimiz 24 saat güvenlik kameralarıyla korunmaktadır.


 

Otelimizden yürüyerek gezebileceğiniz yerler:Topkapı Sarayı, Sultan Ahmet Cami, Ayasofya, Avrupa Pazarı, Balkan Pazarı, İstanbul Üniversitesi, Kapalı Çarşı,Yerebatan Sarnıcı.Otelimiz Atatürk Havaalanına 18 km, İdo Yenikapı limanına 1 km, Aksaray Metro İstasyonuna 100 m, Sirkeci Garına 3 km  mesafededir.

Rezervasyon ve ücret bilgileri için lütfen online rezervasyon sistemimizi ziyaret ediniz.